Kateřina Kněžíková v Glyndebourne – Divadelní noviny
Divadelní noviny Aktuální vydání 3/2025

Kulturní měsíčník pro divadlo a jiné umělecké obory

Vychází za finanční podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury a Nadace Českého literárního fondu

3/2025

ročník 34
27. 3. 2025
Můj profil

Divadelní noviny > Názory – Glosy

Kateřina Kněžíková v Glyndebourne

Sopranistka Kateřina Kněžíková oslnila publikum i kritiku jako Janáčkova Káťa Kabanová na respektovaném operním festivalu v britském Glyndebourne. Roli získala před dvěma lety konkurzem. Provedení diriguje Robin Ticciati, režisér Damiano Michieletto uzavřel Káťu toužící po svobodě do ptačích klecí a zatížil balvanem jejího provinění. Jsem šťastná jako snad nikdy předtím.

Obsah na této stránce je určen pouze předplatitelům. Jako stávající uživatel se můžete přihlásit nebo zaregistrovat.

Pokud už přihlášený jste, pravděpodobně vaše předplatné skončilo nebo jej dosud nemáte aktivované. Aktivaci účtů zařizuje asistentka redakce.

Nákup ročního elektronického předplatného zařídíte v obchodě.

Přihlášení uživatelů
   
  • Autor:
  • Publikováno: 8. června 2021

Komentáře k článku: Kateřina Kněžíková v Glyndebourne

Komentáře k tomuto článku byly uzavřeny.



Obsah,